Mužská rozkoš s pomůckami

Muži mají od přírody dáno, že by měli pravidelně dosahovat uspokojení pro udržení svého zdraví. Proto je pro ně velmi důležité pravidelné praktikování sexu nebo jiných aktivit k vyprázdnění varlat. Pokud nemají partnerku, nebo jejich partnerka nemá stejně velkou potřebu praktikování soulože, pak přicházejí na řadu jiné pomůcky, které umožňují dosažení orgasmu.

Velmi oblíbenou pomůckou pro masturbování jsou umělé vagíny Fleshlight, které patří v současné době na vrchol erotických hraček a pomůcek. Fleshlight je vyrobena z velmi příjemného materiálu na dotek a je velmi samotová a podobná jemné lidské kůži. I tvarově a vizuálně se velmi zdařile podobná skutečné ženské vagíně.

Dnes už klasickou pomůckou je také vakuová pumpa, která využívá tlaku při odtahu vzduchu. Ten je pro muže velice dráždivým. Proto je orgasmu dosaženo poměrně rychle.

Naopak pomůckou, která dosažení orgasmu zpomaluje a tak troch patří mezi návleky na penis, ale orgasmus je pak o to intenzivnější, jsou erekční kroužky. Ty zabraňují odtoku krve z penisu a tím prodlužují erekci. Vyvrcholení je pak o to intenzivnější.

Comments are closed.