Latexový návlek na penis

Gelový nebo latexový návlek na penis

Pokud budete volit mezi jednotlivými nástavci, tak na jednom z prvních míst bude bezesporu materiál, ze kterého je tento nástavec vyroben. Pokusme se nyní vystihnout základní vlastnosti návleků vyrobených z gelu a nebo z latexu.

Pakliže začneme návleky z gelu, tak jejich základní charakteristikou je ohebnost a pružnost. Pokud si nasadíte návlek z gelu, tak vězte, že se nebude jednat o žádný tvrdý návlek, který by vás měl tlačit. Gelové návleky na penis jsou schopny se přizpůsobit různým velikostem pánského pohlavního orgánu.

Když se zmíníme o tom, jaké jsou gelové návleky na dotek, tak je třeba říct, že se jedná o velmi příjemný materiál. Velkou výhodou gelových materiálů je bezesporu také jejich cena, která je oproti jiným poměrně nízká. Silikonové materiály a návleky z nich vyrobené jsou mnohem dražší. Velkou výhodou je tvarovatelnost samotného gelu. Hodně záleží na tom, jakou funkci od samotného nástavce čekáte. Když se zmíníme o barvách, tak u gelu budete mít velký výběr. Menší nevýhodou gelu je jeho velmi špatná údržba. Gel je materiál vyznačující se póry, a tak je poměrně náročné jej čistit. Určitě jej nevyvařujte a také se nepokoušejte jej čistit alkoholem. Mohlo by dojít k jeho poškození. Na omytí bohatě stačí mýdlová voda.

Zajímavým materiálem je také latex, pravda je ale taková, že z tohoto materiálu se nástavce vyrábějí výjimečně, a když už, tak jde o takový návlek na penis, který je pouze potažen latexovou vrstvou. Pravda je ale taková, že tento materiál se stal poměrně oblíbeným materiálem pro erotické pomůcky. Mimo nástavce jsou z něj vyrobeny třeba také vibrátory a nebo Venušiny kuličky. Latex se také poměrně špatně díky své pórovitosti udržuje. Použijte buď mýdlovou vodu anebo speciální roztoky určené právě na tento typ materiálu.Tyto roztoky by měl nabízet každý kvalitnější sexshop.

Comments are closed.