Jaké návleky se dají pořídit?

Při sexuálních hrátkách partnerů by se měl muž snažit ženu uspokojit. Ne vždy to ale jde tak snadno. Může to mít nejrůznější příčiny od těch psychických, stresu a podobně až po vyšší práh vzrušivosti ženy. Je ale možné napomoci většímu vzrušení a dosáhnout tak uspokojení ženy při pohlavním styku. Stačí vyzkoušet některé návleky na penis, které zvyšují prožitek ženy.

Jak ale návleky vlastně fungují a jaké mohou mít podoby? Návleky bývají vyrobeny z měkkých a pružných materiálů. Rozkoš poskytují větší díky výčnělkům, které jsou tvarovány tak, aby stimulovaly důležité body uvnitř ženské vagíny. Vyzkoušet můžete třeba návlek na penis Big boy, který je vyroben z průsvitného silikonu a je možné ho použít oboustranně, což znamená, že buď výstupky dráždí muže na penisu, nebo partnerku uvnitř vagíny.

Návleky ovšem mohou mít podobu také nejrůznějších dalších tvarů. Mohou současně zvětšit penis nebo poskytnout partnerce druhý penis k zasunutí do análního otvoru. Vše je možné. Lze současně vybírat vibrační návleky na penis nebo nevibrační.

Comments are closed.